STRONA GŁÓWNA STRONA GŁÓWNA
OCHRONA ŚRODOWISKA OCHRONA ŚRODOWISKA
BUDOWNICTWO I USŁUGI BUDOWNICTWO I USŁUGI
USŁUGI SPRZĘTEM USŁUGI SPRZĘTEM
TRANSPORT TRANSPORT
KRUSZYWA KRUSZYWA
ROZBIÓRKI i WYBURZENIA ROZBIÓRKI I WYBURZENIA
UTWARDZANIE KRUSZYWEM UTWARDZANIE KRUSZYWEM
REKULTYWACJA REKULTYWACJA
GEOLOGIA GEOLOGIA
WYCINKI WYCINKI
ODŚNIEŻANIE ODŚNIEŻANIE
GALERIA GALERIA
OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA
KONTAKT KONTAKT

FOREKO ŚLĄSK


Priorytetem firmy jest wysoka jakość świadczonych usług połączona z konkurencyjną ceną.
Największą rekomendacją dla naszej firmy są zadowoleni klienci, którzy polecają nasze usługi swoim krewnym, sąsiadom, znajomym, innym firmom.
Jesteśmy przekonani, że i Państwo będziecie się mogli o tym przekonać podejmując z nami współpracę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych.

Sukces Naszych klientów jest naszym sukcesem!


Mamy przyjemność zaoferować Państwu:Usługi sprzętem

Dysponujemy dużym potencjałem maszynowym, gwarantujemy profesjonalną obsługę dzięki doświadczonym operatorom, co pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług.   Więcej..


Usługi transportowe

Specjalizujemy się w transporcie kruszyw, odpadów i materiałów budowlanych. Gwarancją niezmiennie wysokich usług są wykwalifikowani kierowcy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. Dysponujemy taborem samochodowym pozwalającym na realizację najbardziej wymagających zleceń.  Więcej..


Dostawa kruszyw

Oferujemy Państwu nie tylko sam transport, ale również korzystną ofertę handlową i kompletną obsługę inwestycji budowlanych w zakresie kruszyw. Dzięki ogromnemu potencjałowi i dużej elastyczności firmy z powodzeniem realizujemy dostawy najwyżej jakości kruszyw - od niewielkich inwestycji prywatnych począwszy, poprzez inwestycje gminne, na autostradach i budowie dróg skończywszy.  Więcej..


Rozbiórki i wyburzenia

Posiadany sprzęt i doświadczenie pozwala nam w pełni spełnić wymagania klienta poprzez kompleksową obsługę (wyburzenie i rozbiórka - recykling lub zagospodarowanie gruzu - niwelacja i rekultywacja terenu).  Więcej..


Utwardzanie kruszywem

Oferujemy usługi w zakresie wykonania utwardzenia kruszywem placów składowych, placów parkingowych, dróg dojazdowych do posesji, dróg gruntowych, podjazdów itp.  Więcej..


Rekultywacja

Oferujemy usługi w zakresie rekultywacji terenów zdegradowanych i składowisk odpadów - rekultywacja techniczna i biologiczna. Zabiegi rekultywacyjne pozwalają przywrócić wartości użytkowe i przyrodnicze terenom zdewastowanym i zdegradowanym przez działalność człowieka.   Więcej..


Geologia, badania, odwierty

Oferujemy Państwu usługi dotyczące realizacji zadań z zakresu geotechniki, geologii inżynierskiej, wiertnictwa, hydrogeologii oraz geotechnicznej obsługi budów.  Więcej..


Wycinki, usuwanie drzew

Oferujemy Państwu wycinkę drzew i krzewów na działkach prywatnych, terenach przemysłowych, inwestycjach budowlanych, cmentarzach, terenach miejskich i gminnych, kompleksach leśnych, oraz miejscach trudno dostępnych.  Więcej..


Odśnieżanie

Oferujemy Państwu usługi w zakresie odśnieżania dachów, chodników, parkingów.  Więcej..
Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie!

Profesjonalna obsługa i doradztwo techniczne pozwala spełniać wymagania Naszych klientów, przez co trwale zdobywamy ich zaufanie.


Zapewniamy profesjonalne wykonanie przyjętych zleceń.
Zapraszamy do współpracy!
Linki
a

a